Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Prezydent Ryszard Nowak spotkał się w niedzielne popołudnie z seniorami z osiedla Zawada. To pierwsze z licznych spotkań wigilijnych i noworocznych, które organizowane są przez zarządy osiedlowe. Tradycyjnie wigilijne spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 im. Orląt Lwowskich. Uczestniczyło w nim prawie stu seniorów.
Nie zabrakło życzeń, świątecznego poczęstunku, wspólnego kolędowania i przedstawienia bożonarodzeniowego w wykonaniu uczniów ZSP-G nr 2. Młodzież zaprezentowała jasełka, których przesłaniem była walka o młode pokolenie, narażone na zagrożenia ze strony internetu i telewizji.
Życzenia zdrowych, spokojnych świąt i pomyślności w nowym roku złożył prezydent Ryszard Nowak. Również radny, przewodniczący ZO Tadeusz Kulpa, radny Stefan Chomoncik, przedstawiciele dyrekcji ZSP-G nr 2 oraz ks. prałat Antoni Koterla złożyli seniorom najlepsze życzenia.
Spotkanie udało się zorganizować dzięki wsparciu Zarządu Osiedla, dyrekcji szkoły oraz parafii w Zawadzie.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Autor: -
Dodano: 2013-12-16 11:15:51