Kontakt: Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 443 53 08, +48 18 44 86 500

Piątek, 03 października 2025 r.    Imieniny obchodzą: Teresa, Gerard, Jan

Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta

Golec uOrkiestra już w niedzielę!

Zespół Golec uOrkiestra zagra w najbliższą niedzielę (24 lipca) na nowosądeckim rynku. Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Młodych podczas trwającego w Nowym Sączu Tygodnia Misyjnego.
 

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 prezentacją grup. Usłyszymy i zobaczymy zespół ABM z Mielca, świadectwo Katarzyny i Grzegorza, a na zakończenie wystąpi zespół Golec uOrkiestra. Zespół jest ambasadorem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
 


Więcej o Tygodniu Misyjnym w Nowym Sączu na: 
http://sdm.nowysacz.pl



Koncert obejrzymy wspólnie z ponad 400 pielgrzymami z Francji, którzy przyjechali na Światowe Dni Młodzieży i uczestniczą w Tygodniu Misyjnym w Nowym Sączu.
 

Zakończenie koncertu planowane jest na godz. 22:00. Zapraszamy!
 

[Pobierz plakat Tygodnia Misyjnego]
 

Autor: Wiesław Turek
Dodano: 2016-07-22 14:41:45

Warto zobaczyć:

Centrum Informacji Turystycznej Budżet obywatelski Nowego Sącza dotacje-ochrona-srodowiska Zwiazek Powiatów Polskich Programy realizowane ze środków z budżetu państwa e-PUAP Nowosądeckie Forum Seniorów Nowosądecka Karta Rodziny Interwencja w sprawach nieporządku na terenach miejskich Stowarzyszenie Sądecki Obszar Funkcjonalny Punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze Realizujemy zadanie finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Młodzieżowa Rada Miasta Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Copyright © 2002-2025 Urząd Miasta Nowego Sącza WCAG 2.0 (Level AAA) W3C

Polityka Prywatności i Cookies