Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
"Ciotka na Wydaniu" w nowosądeckim Teatrze Nowym. Scena zaprasza na pełną werwy i humoru komedię w najbliższą sobotę. Przedstawienie wypada 1 kwietnia, ale bynajmniej primaaprilisowym żartem nie jest.
Młode małżeństwo, August i Emilia, nie może w pełni cieszyć się swoim szczęściem - ich związek skutecznie zatruwa ciotka Filomena. Pozbawiona miłości kobieta, całą swoją energię poświęca na wtrącanie się w sprawy małżonków. Czy znajdzie się lekarstwo na rozwiązanie tego toksycznego trójkąta? A może najlepszym antidotum na nadmierne zainteresowanie ciotki cudzym życiem, będzie zbudowanie własnego szczęścia?
Teatr Nowy zaprasza w sobotę, 1 kwietnia, do swojej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 36. Początek spektaklu - godz. 18:00. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 731 606 627. /Źródło: Teatr Nowy/
![]() | ![]() |
Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM
Dodano: 2017-03-28 15:12:14