Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Koncertem Justyny Steczkowskiej & Orkiestry Cygańskiej dziś (11 sierpnia) na sądeckim Rynku rozpocznie sie IX Małopolski Multimedialny Festiwal Sztuki MAŁOPOLSKA KARPATY OFFer. W sobotę i niedzielę na uczestników wydarzenia czekać będą kolejne, ciekawe punkty programu, w którym nie zabraknie prezentacji filmowych i muzycznych, czerpiących z materialnego i duchowego dziedzictwa mieszkańców Karpat.
Coroczny festiwal KARPATY OFFer rozpocznie się tradycyjnym koncertem na sądeckim Rynku pn. Muzyka Karpat i - jak podkreślają sami organizatorzy - będzie to jeden z najbardziej widowiskowych akcentów całego wydarzenia. Sam koncert, oprócz niewątpliwych i wyjątkowych walorów wokalno-muzycznych zaskoczy publiczność grą świateł, dzikim tańcem i niepowtarzalną scenografią. Rozpoczęcie o godzinie 20:00.
Co jeszcze czeka nas w najbliższy weekend w ramach IX Małopolskiego Multimedialnego Festiwalu Sztuki MAŁOPOLSKA KARPATY OFFer? Sprawdź już teraz program wydarzenia:
www.karpatyoffer.pl
Przeczytaj również:
www.nowysacz.pl
Fot. www.karpatyoffer.pl
Autor: Krzysztof Witowski, źródło: www.karpatyoffer.pl
Dodano: 2017-08-11 11:45:01