Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Urząd Miasta Nowego Sącza organizuje akcję nieodpłatnych badań w zakresie profilaktyki chorób układu krążenia dla osób od 40. roku życia zamieszkałych w Nowym Sączu.
W ramach badań analitycznych oznaczony zostanie poziom: -glukozy, cholesterolu całkowitego, cholesterolu LDL i HDL oraz trójglicerydów.
Rejestrować się można telefonicznie, pod numerem 18 443 78 94 lub osobiście w przychodni NZOZ DIAGMED przy ul. Lwowskiej 20 (wejście od ul. Wałowej nr 11), od 5 listopada (poniedziałek) 2018 r. w godz. 10.00 - 17.00.
Badania prowadzone będą od 7 listopada 2018 r. (środa), w dni robocze, od poniedziałku do piątku w NZOZ DIAGMED Sp. z o.o. w godz. 08.00 - 10.00, w punkcie pobrań przy ul. Lwowskiej nr 68 w Nowym Sączu.
Na badania trzeba przyjść na czczo i z dowodem osobistym. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia.
Porady dietetyczne prowadzone będą w NZOZ DIAGMED Sp. z o.o., przy ul. Lwowskiej 20 (wejście od ul. Wałowej nr 11), o kwalifikacji do konsultacji decyduje NZOZ DIAGMED SP. z o.o. na podstawie wyników badań.
Zapraszamy mieszkańców do udziału w badaniach.
***
Warto pamiętać, że choroby układu sercowo - naczyniowego są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. Siedzący tryb życia, palenie papierosów i nieodpowiednia dieta nie sprzyjają naszemu sercu.
Autor: Biuro Prasowe UM/AM
Dodano: 2018-10-31 14:41:33