Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Czekamy na pomysły
Właściciele budynków i lokali przy Starym Mieście wkrótce otrzymają list od Prezydenta Miasta Ludomira Krawińskiego z zaproszeniem do udziału w programie kulturalnego, społecznego, turystycznego i gospodarczego ożywienia miasta.
Opracowanie koncepcji i projektu rewitalizacji zostało zaplanowane na okres 12 miesięcy – do kwietnia 2003 roku. W tym czasie wyłoniony zostanie w przetargu zespół złożony z socjologów, ekonomistów, ekspertów gospodarczych, kulturoznawców, urbanistów i architektów, który przygotuje projekt ożywienia Sądeckiej Starówki. Projekt stanie się podstawą uszczegółowienia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego na obszarze od skrzyżowania ul. Tarnowskiej i Bulwarów Narwiku do ul. Mickiewicza.
Władze Miasta zapraszają wszystkich właścicieli budynków i lokali z obszaru objętego programem o przesyłanie lub zgłaszanie swoich pomysłów, sugestii i propozycji w Biurze Obsługi Mieszkańców w sądeckim Ratuszu w pokoju nr 9.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Planowania Przestrzennego – tel. 443-55-47.
Z upoważnienia Zarządu Miasta pracami zespołu kieruje Andrzej Muzyk – Członek Zarządu Miasta – tel. 443-53-08 wew. 249.
Autor: -
Dodano: 2002-03-15 00:00:00
Zobacz też najnowsze aktualności
lub