Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Zabawom, grom i zgadywankom nie było końca w Miejskim Przedszkolu nr 14 im. M. Montesorri w Nowym Sączu, gdzie wczoraj odbyło się spotkanie dorosłych z dziećmi. Okazja była nie byle jaka, bo XI Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”.
Podczas imprezy zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m. in.: policjanci, strażak, strażnik miejski, czytali dzieciom różne wiersze i bajki. Również wiceprezydent Bożena Jawor przeczytała maluchom fragment wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima.
W krótkich inscenizacjach występowały przedszkolaki w bajkowych przebraniach oraz studentki Instytutu Pedagogicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, a dzieci odgadywały jaka to bajka lub postać.
„W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszamy zainteresowanych rodziców i dziadków do głośnego czytania dzieciom w naszym przedszkolu i w bibliotece” – podkreśla dyrektor przedszkola Beata Majewska.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
Autor: -
Źródło: Biuro Prasowe
Dodano: 2012-06-05 11:22:31