Kategoria: Media informują
Biznesmen-naciągacz
Oszukani poszukiwani.
Nowosądecka policja poszukuje firm i osób, które padły ofiarą nieuczciwego biznesmena - 40-letniego Tadeusza B. mieszkańca Mochnaczki Niżnej. Obecnie biznesmen-oszust przebywa w areszcie.
Tadeusz B. pełniąc funcję pełnomocnika w firmie o nazwie "Ogród-produkcja-handel" wyłudzał od szeregu firm z terenu całego kraju różne towary. W oparciu o pracę operacyjną funkcjonariusze ustalili dane ponad 100 pokrzywdzonych osób. Jednak zdaniem policji oszukanych może być znacznie więcej, gdyż zatrzymanemu dodatkowo zarzuca się wyłudzanie kredytów.
Oszukani przedsiębiorcy powinni zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ulicy Sienkiewicza 55 lub telefonicznie - numer
442 46 66, faks
442 46 34.
Dodajmy, że nieuczciwego biznesmena z Mochnaczki Niżnej policjanci aresztowali 16 października, zaś firma której był pełnomocnikiem prowadziła swoją działalność w latach 1998-2001.
Autor:
Źródło: Radio Echo
Dodano: 2001-11-07 00:00:00
Zobacz też najnowsze aktualności
lub