Kategoria: Media informują
Będzie nowy prezydent
Czy zakończy się bój o fotel Prezydenta Nowego Sącza. Wszystko na to wskazuje, ponieważ wybór prezydenta miasta i nowego zarządu jest jednym z tematów jutrzejszej sesji Rady Miasta.
Rządząca w mieście koalicja AWS - Wspólnota Sądeczan po długich dyskusjach wystawiła wspólnego kandydata na to prestiżowe stanowisko. Jest nim dotychczasowy wiceprezydent Ludomir Krawiński. Zmiany w Radzie i Zarządzie Nowego Sącza były konieczne po tym, jak dotychczasowy Prezydent Andrzej Czerwiński oraz Członek Zarządu Ryszard Nowak zostali posłami.
Jerzy Wituszyński - Przewodniczący Rady Miasta twierdzi, że głosowanie to raczej formalność. Przychylnie do kandydatury Ludomira Krawińskiego nastawieni są też opozycyjni radni, między innymi z klubu SLD.
Autor:
Źródło: Radio Echo
Dodano: 2001-11-19 00:00:00
Zobacz też najnowsze aktualności
lub