Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Sport

Jeszcze do 31 lipca można się zgłaszać do 8. Nutella Mini Tour de Pologne

To już ostatnie dni na zgłaszanie się (do 31 lipca) do udziału w wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne, który zagości 5 sierpnia w Nowym Sączu. Będzie to wydarzenie towarzyszące 72. Tour de Pologne. Jego założenie opiera się na stworzeniu dzieciom i młodzieży warunków do rywalizacji na trasie jaką pokonują zawodowi kolarze. Najlepsi staną na tym samym zwycięskim podium, co czołówka wyścigu.

[Zarejestruj się już teraz]
 

 


8. Nutella Mini Tour de Pologne odbędzie się w Nowym Sączu w dniu 5 sierpnia. Udział będzie możliwy w dwóch kategoriach wiekowych: 8-10 lat oraz 11-12 lat. Odbędzie się także Puchar Młodzików organizowany tylko dla dzieci posiadających licencję kolarską. W tym przypadku obowiązuje tylko jedna kategoria wiekowa: 13-14 lat.

Wyścig Nutella Mini Tour de Pologne stanowi wyjątkowe wydarzenie sportowe u podstaw którego leży promocja aktywnych form spędzania czasu jako elementu składowego prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży, jak również umożliwienie rozwoju pasji i talentu.

Więcej informacji na: www.tdp.nowysacz.pl oraz na www.minitourdepologne.pl.
 

Autor: -
Dodano: 2015-07-27 09:56:52