Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Sport

Co warto wiedzieć o Tour de Pologne w Nowym Sączu!

Przejazd kolarzy w ramach 72. Tour de Pologne przez Nowy Sącz to nie tylko sportowe emocje i wielkie święto, ale także nowa organizacja komunikacji miejskiej i alternatywne objazdy zamkniętych, na czas przejazdu wyścigu, ulic. Co warto wiedzieć o Tour de Pologne w Nowym Sączu?

 


Trasa przejazdu zawodników


Sprawdzając trasę przejazdu Tour de Pologne przez nasze miasto możemy łatwo wybrać miejsce, z którego będziemy mogli z całą rodziną kibicować naszym ulubionym kolarzom. To także informacja o tym, które ulice będą wyłączone z ruchu podczas wizyty jednego z najważniejszych wyścigów na świecie w Nowym Sączu.
 

[trasa przejazdu 5 sierpnia]
[trasa przejazdu 6 sierpnia]


Organizacja ruchu podczas wyścigu


Informacja o utrudnieniach w czasie przejazdu kolarzy przez Nowy Sącz, to cenne źródło informacji dla osób, które w czasie rywalizacji najlepszych ekip kolarskich, będą spełniać swoje codzienne obowiązki. Warto wiedzieć, które ulice i w jakich porach będą wyłączone z ruchu w dniach 5 i 6 sierpnia. 
 

[organizacja ruchu podczas wyścigu]


Komunikacja miejska 


Również osoby, które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej, powinny zapoznać się ze szczegółowymi zmianami, które będą obowiązywać w czasie organizacji mety 4. oraz startu 5. etapu wyścigu Tour de Pologne w Nowym Sączu. Tymczasowe rozwiązania związane z komunikacją miejską pozwolą na przemieszczanie się pomimo planowanych utrudnień. 
 

[komunikacja miejska podczas TdP]
[ważne informacje na stronie MPK]


Bądź ostrożny, pamiętaj o opiece nad dziećmi


W czasie przejazdu kolarzy ulicami Nowego Sącza należy zachować ostrożność oraz stosować się do poleceń służb porządkowych. W sposób szczególny policja apeluje o opiekę nad dziećmi, a także nie przekraczanie jezdni w miejscach, gdzie planowany jest przejazd peletonu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z najbliższym funkcjonariuszem policji lub osobami ze służy porządkowej. 
 

Więcej informacji o przebiegu 72. Tour de Pologne w Nowym Sączu: www.tdp.nowysacz.pl

Autor: -
Dodano: 2015-08-03 17:11:33