Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Bezpieczne wakacje

Książki, eksperymenty, sport i gry – Bezpieczne Wakacje w bibliotece

Sądecka Biblioteka Publiczna od początku lipca zaprasza najmłodszych w swoje progi. Każde dziecko, które wakacje spędza w mieście, może przyjść do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży i wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach. Wstęp wolny.
 


 

Od 1 do 5 lipca dzieci z młodszych klas szkół podstawowych brały udział w "Sportowych potyczkach językowych". Język polski okazał się być ciekawym punktem wyjścia do zabaw sportowych oraz doświadczeń i eksperymentów. Odbyły się nawet wyścigi samochodowe z frazeologizmami!
 

Od 10 do 21 sierpnia, w każdą środę przez dwie godziny (od 11:00 do 13:00), biblioteka przechodzić będzie we władanie miłośników planszówek i klocków. Na spotkania „Biblioteka, gry i Ty” zaproszone są nie tylko dzieci, ale także rodzice i opiekunowie. Bibliotekarze proponują gry o różnym stopniu trudności.
 

Natomiast przez całe wakacje w godzinach otwarcia Oddziału dla Dzieci i Młodzieży bibliotekarze zapraszają do odwiedzenia czytelni, czekają tam na najmłodszych oprócz książek także gry planszowe, klocki Lego, rurki konstrukcyjne oraz PlayStation 4 (FIFA i inne gry)./Tekst i foto: SBP/
 

[POBIERZ ZDJĘCIA] 

 

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Źródło: SBP
Dodano: 2019-07-18 08:14:26