BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Budżet obywatelski Nowego Sącza

43 wnioski złożone w edycji BO 2019!

Znamy wyniki etapu zgłaszania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza na rok 2019. Mieszkańcy Nowego Sącza złożyli 43 projekty, a to o 12 więcej niż w roku ubiegłym!Wnioskodawcy złożyli 16 wniosków w wersji elektronicznej i aż 27 wniosków w wersji papierowej. Zgłoszone zadania o charakterze ogólnomiejskim to pula 18 projektów. Pozostałe 25 projektów to zadania dzielnicowe.
 

Zobacz szczegółowe dane dotyczące liczby złożonych wniosków w edycji BO 2019:
 

Liczba zgłoszonych wniosków   43

w tym:

Ogólnomiejskie              18

Dzielnica I                      7

Dzielnica II                     5

Dzielnica III                    7

Dzielnica IV                   6

Zgodnie z Regulaminem budżetu obywatelskiego Miasta Nowego Sącza na rok 2019 zgłoszone przez mieszkańców projekty zadań publicznych podlegają weryfikacji, której dokonuje Zespół Weryfikujący. Proces weryfikacji wniosków zakończy się 14 maja ogłoszeniem listy wniosków dopuszczonych do głosowania. Wówczas dowiemy się ile ostatecznie wniosków będzie poddanych pod głosowanie, które będzie miało miejsce w dniach od 2. do 9. czerwca.
 

 

Autor: Renata Stawiarska
Dodano: 2018-04-09 11:29:31