Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Czesław, Szymon


Kategoria: Budżet obywatelski Nowego Sącza

Głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego już od jutra!

Już jutro (1 października) rusza głosowanie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza!
 
głosowanie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza !
 
W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec i każda mieszkanka Nowego Sącza, niezależnie od wieku.
Każdy zainteresowany mieszkaniec Nowego Sącza może oddać głos elektronicznie, za pośrednictwem strony internetowej poświęconej Budżetowi Obywatelskiemu tj. https://bo.nowysacz.pl.
 
Przy oddawaniu głosu należy dobrowolnie podać dane identyfikujące twoją tożsamość tj. numer PESEL, numeru telefonu komórkowego, zgody na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie, że jest się mieszkańcem miasta Nowego Sącza, a w przypadku osób niepełnoletnich zgody rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora na udział osoby małoletniej w głosowaniu na projekt do Budżetu Obywatelskiego (imię, nazwisko, PESEL, podpis) w formie zeskanowanego dokumentu.
 
Numer telefonu komórkowego, który należy podać przy głosowaniu, służy do odebrania SMS z kodem weryfikującym, który kolejno musisz wprowadzić na stronie bo.nowysacz.pl w celu potwierdzenia oddania głosu. Jeden numer telefonu może być użyty maksymalnie 3 razy. 
 
Jeśli nie masz dostępu do sieci lub potrzebujesz pomocy przy korzystaniu z komputera lub urządzenia mobilnego, NIE REZYGNUJ Z GŁOSOWANIA, przyjdź do wyznaczonych jak co roku punktów do głosowania, gdzie przy stanowisku komputerowym obsługiwanym przez pracownika Urzędu, będziesz mógł oddać głos.
 
PAMIĘTAJ, że w punkcie głos można oddać za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem i nr PESEL, a w przypadku osoby małoletniej konieczne jest przedłożenie oświadczenia/zgody rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora na udział osoby małoletniej w głosowaniu na projekt do Budżetu Obywatelskiego.
 
Szczegółowe informacje jak zagłosować można znaleźć pod niniejszym linkiem:
 
 
Tu możesz zapoznać się z projektami, które poddane zostały pod głosowanie w edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. ZAPOZNAJ SIĘ Z PROJEKTAMI
Wykaz punktów do głosowania:  
 
Punkty do głosowania BO
 
Punkty do głosowania będą czynne od 1 października do 8 października  2020 r. włącznie. 
Zdecyduj i w tym roku, co zostanie zrealizowane z Budżetu Obywatelskiego w Twoim mieście!
 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-09-30 12:37:43