BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów


12918

Wizyta w Krynicy-Zdroju na zakończenie Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-12

Ostatni dzień Forum Ekonomicznego Młodych Liderów to wizyta gości z 42 krajów w Krynicy-Zdroju, gdzie odbywało się jubileuszowe XV Forum Ekonomiczne. Młodzi liderzy wzięli udział w sesji plenarnej Forum Ekonomicznego, a także w dwóch ważnych panelach dyskusyjnych: "Startupy jako akcelerator dla przedsiębiorczości wśród młodych"


12917

Młodzi promują tradycję i kulturę naszego regionu podczas Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-12

Tradycją Forum Młodych Liderów w Nowym Sączu stała się organizacja wieczoru międzykulturowego. Podczas ostatniego dnia tegorocznego Forum w Restauracji BOHEMA spotkali się młodzi ludzie - przedstawiciele różnych kultur i narodowości, gdzie zaprezentowali swój kraj i tradycje.


12906

Dzień 3: Kolejne dyskusje o przyszłości wspólnoty europejskiej

2015-09-10

"Wejdźmy na inne tory myślenia o wspólnocie" - to temat jednego z kilku paneli dyskusyjnych, które odbyły się podczas trzeciego dnia Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi skupiały się przede wszystkim na dalszej przyszłości wspólnoty krajów europejskich


12900

Relacja z drugiego dnia Forum Ekonomicznego Młodych Liderów

2015-09-09

Wtorek 8 września to drugi dzień, odbywającego się w Nowym Sączu, X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Inauguracja wydarzenia, to przede wszystkim próba odpowiedzi na pytania związane z najważniejszymi obecnie problemami współczesnej Europy.


12899

Uczestnicy Forum Młodych Liderów w sądeckim ratuszu

2015-09-09

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż, przewodnicząca Rady Miasta Bożena Jawor oraz wiceprzewodniczący Tomasz Cisoń, spotkali się w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza z uczestnikami X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.


12898

ROZMOWA FORUM
Rozmowa z Ryszardem Nowakiem Prezydentem Miasta Nowego Sącza

2015-09-09

Z prezydentem Ryszardem Nowakiem, podczas sesji inauguracyjnej X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów, rozmawiała Martyna Słowik.


12892

Sesja inauguracyjna: Rozpoczęło się X Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

2015-09-08

Prezydent Ryszard Nowak uczestniczył w sesji inaugurującej X jubileuszowe Forum Ekonomiczne Młodych Liderów.


12887

Młodzi Sądeczanie przewodnikami podczas Forum Młodych Liderów

2015-09-08

Wśród uczestników X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów także Nowy Sącz ma swoich przedstawicieli. Młodzież uczestnicząca w projekcie "ABC Młodego Obywatela", dzięki inicjatywie Marty Mordarskiej, pełnomocnika prezydenta ds. społecznych, bierze udział w panelach i warsztatach, a także aktywnie włączą się w program Forum.


12880

Sesja inaguracyjna z udziałem prezydenta Ryszarda Nowaka

2015-09-07

We wtorek 8 września, prezydent Ryszard Nowak weźmie udział w sesji inaugurującej X Forum Ekonomiczne Młodych Liderów w Nowym Sączu, która odbędzie się w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół".


12879

Nowy Sącz wita młodych liderów

2015-09-07

Zwiedzaniem starego miasta i najpiękniejszych sądeckich zabytków rozpocznie się pierwszy dzień X Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Goście z 42. krajów zwiedzą m.in. sądecki ratusz, Bazylikę św. Małgorzaty, a także przejdą historycznymi ulicami Nowego Sącza.