Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Informacje dla NGO

Spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli"

W imieniu Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli” zapraszamy 14.05.2019r. do Częstochowy („Korona drzew” ul. Racławicka 2/1, 42-200 Częstochowa) na spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli”, które odbędzie się w godzinach 11:00-14:45 (rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10:30). Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli trzeciego sektora, samorządów terytorialnych, aktywistów i społeczników zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych.

 

Spotkanie ma na celu przybliżenie zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.  Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z celami, założeniami i priorytetami programu, a także terminami konkursu wniosków w roku 2019.

 

Wydarzenie to ma charakter bezpłatny i otwarty. Osoby zainteresowane wzięciem w szkoleniu udziału proszone są o rejestrację poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli” www.europadlaobywateli.pl (zakładka „Szkolenia”). Na stronie tej znaleźć można również szczegółowy harmonogram spotkania.

 

Autor: Wydział edukacji i wychowania. Zespół ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i polityki senioralnej
Źródło: .
Dodano: 2019-04-30 12:42:33