Czwartek, 23 września 2021 r.    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław


Kategoria: Informacje dla NGO

Nabór w konkursie grantowym - Małopolska Lokalnie

Mieszkacie w Małopolsce? Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się Program Małopolska Lokalnie, w którym liczy się przede wszystkim pomysł! 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych przygotowała dla mieszkańców i młodych organizacji pozarządowych z terenu Małopolski konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

* projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową
lub grupą nieformalną,
* projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych.
Nabór projektów rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do 28 lipca.
Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych?
-Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wypracowała formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników. - mówi Agnieszka Węgrzyn, specjalistka ds. promocji Małopolska Lokalnie

Więcej informacji można znaleźć na stronie

www.malopolskalokalnie.pl<https://www.powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/rusza-pierwszy-lokalny-program-grantowy-powiatu-oswiecimskiego/www.malopolskalokalnie.pl%20>oraz uzyskać na spotkaniu informacyjnym .


Zapisy: lukasz.dubin@bis-krakow.pl<mailto:lukasz.dubin@bis-krakow.pl>
Kontakt do w nagłych przypadkach w dniu spotkania: Łukasz Dubin tel.690 830 180

***
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.
Spotkanie odbędzie się:15 lipca (czwartek), godzina 18.00, Miejsce Aktywności Mieszkańców w Nowym Sączu, ul. Żółkiewskiego 23.


Tych z Państwa którzy nie będą mogli spotkać się z nami bezpośrednio zapraszamy na spotkanie informacyjne online, które organizujemy w dniu 12.07.21r. o godz. 16:30.

Poniżej link do formularza zgłoszeniowego:
https://bit.ly/12_07_zapisy_spotkanie_on_line

Po wypełnieniu formularza przed spotkaniem otrzymacie Państwo link przez który będziecie mogli do niego dołączyć.

 

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego oraz Powiatu Wielickiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

 

Autor: Biuro Aktywności Obywatelskiej
Źródło: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych
Dodano: 2021-07-12 09:45:40