Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Inwestycje

Nowoczesne boisko dla uczniów „Samochodówki”

Zakończyła się modernizacja boiska sportowego przy Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Nowoczesny obiekt otworzył prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnych Grzegorza Ledzińskiego i Leszka Gieńca oraz dyrektora szkoły Andrzeja Góry.

- Cieszę się, że udało się skończyć tę inwestycję jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Mam nadzieję, że to boisko będzie wam długo służyło. Mamy 8 lat gwarancji więc nie ma się czego obawiać. Wasza szkoła osiąga wiele sukcesów sportowych, dlatego to boisko się wam po prostu należało. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do modernizacji zniszczonego obiektu. 

O modernizację boiska zabiegał przede wszystkim radny Grzegorz Ledziński i nauczyciel Leszek Sowa.  W uroczystości otwarcia boiska wzięła również udział dyrektor Wydziału Inwestycji Marta Poremba. 

Zakres prac obejmował wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej na istniejącym boisku asfaltobetonowym do piłki ręcznej i pięcioosobowej piłki nożnej wraz  z dostawą i montażem bramek i koszy do koszykówki. Koszt inwestycji to prawie 320 tysięcy złotych.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-12-03 14:49:19