BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Imprezy stałe - wrzesień

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest największym międzynarodowym, społeczno-ekonomicznym spotkaniem młodych liderów, które odbywa się corocznie od 2006 roku, w pierwszej połowie września w Nowym Sączu i Krynicy-Zdroju.

Młodzi liderzy z całej Europy spotykają się w Polsce, żeby dyskutować na aktualne tematy polityczne, ekonomiczne i społeczne. Misją Forum jest tworzenie idei dla przyszłości Europy. Forum gromadzi każdego roku w Nowym Sączu ponad 250 liderów organizacji obywatelskich, politycznych, społecznych i ekonomicznych z 42 państw. Program Forum obejmuje panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje biznesowe, warsztaty tematyczne, a także bankiet i przyjęcie przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza w Ratuszu. Wydarzenie odbywa się corocznie w pierwszej połowie września.

 

Termin: wrzesień 2021

 

Lokalizacja:
Nowy Sącz, Krynica-Zdrój

Organizator:

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
Forum Ekonomiczne w Krynicy - Zdrój
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu "Młodzież w Działaniu"

Kontakt:
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
ul. Składowskiej - Curie 3, 20 - 029 Lublin
tel. 81 534 61 91

www.forum-leaders.eu


Największa w Małopolsce impreza rolnicza, podczas której wystawiają się setki przedsiębiorców, nie tylko rolników, prowadzących działalność np. w zakresie ogrodnictwa, szkółkarstwa i urządzania ogrodów, ochrony środowiska, agroturystyki, rzemiosła i rękodzieła ludowego oraz odbywają się pokazy pracy maszyn i urządzeń do produkcji rolnej. Tegoroczna wystawa odbędzie się w pierwszej połowie września w Nawojowa k/Nowego Sącza, na terenie Obiektów Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego i Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego PZDR w Nawojowej.

Wstęp bezpłatny.


Termin: II weekend września 2021

 

Lokalizacja:
Nawojowa k. Nowego Sącza

Organizator:

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach
Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Sączu

Kontakt:
Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Sączu

ul. Kraszewskiego 44, Nowy Sącz
tel. 18 445 70 36, 445 70 00
tel. kom. 534 247 030

www.modr.pl