Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

Remont nawierzchni wokół Rynku – otwarcie dla ruchu pierzei wschodniej

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od jutra (8 października) będzie otwarty dla ruchu odcinek jezdni Rynku zlokalizowany pomiędzy ul. Lwowską i ul. Piotra Skargi (pierzeja wschodnia) dla pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. Jednocześnie otwarta dla ruchu będzie ulica Lwowska od ul. Matejki do Rynku.

Od dnia 14.10.2019 r. na tym odcinku będzie przywrócona również komunikacja publiczna, ruch autobusów, oraz przystanek autobusowy.

W związku z kontynuacją robót na Rynku, pierzeja północna i południowa będą drogami bez przejazdu, do czasu zakończenia robót na pierzei zachodniej za Ratuszem.

W dalszym ciągu trwają prace na Rynku w odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Dunajewskiego (pierzeja zachodnia) wraz z odcinkiem ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Franciszkańskiej do Rynku. W/w odcinek Rynku i objęty remontem odcinek ul. Kazimierza Wielkiego jest planowany do zamknięcia od dnia 14.10.2019 r., w związku z kontynuacją prac remontowych.

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-10-07 13:20:15