Piątek, 23 lipca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Brygida, Apolinary, Bogna


Kategoria: Komunikaty Biura Prasowego

RECITAL „Już nie zapomnisz mnie”

Prezydent Miasta Nowego Sącza zaprasza na RECITAL „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera, akompaniament: Stefan Gąsieniec.

Plakat

Recital odbędzie się 19 lipca 2021, godz. 17:00 w Sali Widowiskowej
Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności 23.

 

Bilety w cenie:

  • 40 zł normalny
  • 20 zł ulgowy z Kartą Nowosądeczanina www.mojakn.pl

Sprzedaż biletów:
www.mok.nowysacz.pl/repertuar/recital-tomasza-stockingera/
oraz w sekretariacie MOK (pn. - pt. w godz. 8:00 - 16:00)
tel. 500 23 11 23 biuro@mok.nowysacz.pl

 

Opis programu:
Romantyczne i zadziorne, melancholijne i komiczne - piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego.
Piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie - w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.
To hołd gwiazdom kina przedwojennego taki jak m.in Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, Antoni Fertner i inni w wiązance piosenek, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat.


T. Stockinger 
ukończył PWST w Warszawie w 1978 r., od tego czasu nieprzerwanie związany z teatrem, kinem, telewizją, a także estradą jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Syn znanego aktora Andrzeja Stockingera kontynuuje również rodzinne muzyczne tradycje. W 2005 r. nagrał solową płytę z Polskim Radiem pt. "Melodią wracasz do mnie". Karierę teatralną zaczął w T. Dramatycznym pod dyr.  G. Holoubka, później współpracował z innymi warszawskim teatrami: Kwadrat, Scena Prezentacje, Syrena, Roma i Komedia. Najważniejsze filmy: Sto koni..., Bołdyn, Znachor, Lata 20te,30te..., seriale: Dom, Rycerze i rabusie, Pogranicze w ogniu, Zespół adwokacki i Klan, który w tym roku wszedł w 20ty rok emisji. Obecnie aktor występuje w warszawskiej Kamienicy, goszcząc też na wielu innych polskich scenach w repertuarze teatralnym i muzycznym.

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-07-14 09:57:42