Piątek, 15 października 2021 r.    Imieniny obchodzą: Teresa, Jadwiga


Kategoria: Wydarzenia

Dzień Seniora w Miejskim Ośrodku Kultury

Prezydent Ludomir Handzel uczestniczył w spotkaniu z nowosądeckimi Seniorami, w ramach Dnia Seniora zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Biuro Aktywności Obywatelskiej. Były występy artystyczne dzieci z Pałacu Młodzieży, koncert biesiadny zespołu „Nasze dźwięki” i koncert Mateusza Ziółko.

Prezydent Ludomir Handzel

- Cieszę się, że w końcu możemy spotkać się na żywo. Ten dzień to symboliczne uhonorowanie państwa dorobku i wkładu w rozwój miasta. Mam nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

Artysta Mateusz Ziółko.

Tegoroczne obchody Dnia Seniora stały się już wspomnieniem. Miłym i rozgrzewającym serca niejednego Seniora. To co się działo, to nie tylko jedna wielka zabawa ale też integracja, wspomnienia. To święto wszystkich Seniorów i czas obfitujący we wszelkiego rodzaju wydarzenia.

Wychowankowie z Pałacu Młodzieży umilili czas Seniorom swoimi występami.
Grupa Baletowa „ADAGIO” zaprezentowała układ „Polka”, Krystian Gizicki porwał naszych Seniorów w piękny rejs „Parostatkiem”, zespół taneczny „Pompon-team zaprezentował układ „Jestem Kotem”, a Krystian Gizicki przypomniał przebój Andrzeja Zaucha „C”est la vie”.

Ogromną radość naszym Seniorom sprawił występ Mateusza Ziółko. Ten wyjątkowy artysta, którego „Twarz brzmi znajomo”, Sadecki ptok, którego na Sądecczyznę przywiodło serce i twarz Sądeckiego hospicjum, w Dniu Seniora zachwycił i wzruszył każdego.
Nie mogło zabraknąć zespołu „Nasze dźwięki” z Sądeckiego Centrum Seniora. Seniorzy, seniorom umilili czas mini koncertem piosenek biesiadnych.

Na zakończenie po części koncertowej, Seniorzy zostali zaproszeni do obejrzenia wystawy wyjątkowych prac Seniorów z Sądeckiego Centrum Seniora oraz z Dziennego Domu Seniora, a także na ucztę dla podniebienia.
Mamy nadzieję na liczne, kolejne spotkania w tak zacnym gronie!!!
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-10-13 14:13:13