Koronawirus - ważne informacje!"> Nowy Sącz : Oficjalna strona miasta - <span style="color: #D00;">Koronawirus - ważne informacje!</span>
BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: KORANAWIRUS - ważne informacje

DRIVE-THRU – punkt pobierania wymazów przy MOSiR już działa

W Nowym Sączu został uruchomiony dodatkowy punkt wymazów na obecność wirusa COVID-19. Wymazy pobierane są w specjalnym namiocie umieszczonym za halą MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej. Jest to punkt DRIVE-THRU, dlatego oczekujący nie musza wysiadać z pojazdów przy pobieraniu wymazów.

 

- Mam nadzieję, że w tym punkcie będzie jak najmniej pozytywnych wyników. Wiem, że brak takiego punktu był dużym problemem dla mieszkańców Nowego Sącza i regionu, dlatego zdecydowałem się na uruchomienie takiego punktu właśnie w tym miejscu. Wystarczy skierowanie od lekarza lub z sanepidu – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

Punkt działa 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-13:00, a we wtorki od 13:00 do 18:00. Dzięki mobilnemu laboratorium uruchomionemu w Nowym Sączu przez szpital VITO-MED, czas oczekiwania na wyniki ulegnie zdecydowanemu skróceniu.

 

          

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-10-28 11:46:17