Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Media o nas


21652

sadeczanin.info: Nowy Sącz: jak to nazwać? Gdzie nie spojrzeć budowa

2019-07-29

Nowy Sącz już dawno nie przeżywał takiego boomu inwestycyjnego. Roboty budowlane prowadzone są w różnych punktach miasta.


21452

rdn.pl:Plusy i minusy sądeckiej Strefy Relaksu [WIDEO]

2019-07-02

Płyta rynku, stara Sandecja, Planty i brzeg Kamienicy – w tych miejscach ma się pojawić Sądecka Strefa Relaksu, a w niej: darmowa kawa i leżaki.


21440

gazetakrakowska.pl: Kartą Nowosądeczanina - mieszkańcy mają się z nią poczuć wyjątkowo

2019-07-01

Obiecywana przed wyborami Karta Nowosądeczanina ma gwarantować mieszkańcom m.in. darmowe parkingi i komunikację miejską. Jak będzie w rzeczywistości, pokażą najbliższe miesiące, kiedy grupa robocza opracuje zasady jej działania. Na razie w formie uchwały intencyjnej „zielone światło” dali jej sądeccy radni.


21439

sadeczanin.info: 11 pytań do... prezydenta Ludomira Handzla

2019-07-01

Prezydent Ludomir Handzel rządzi Nowym Sączem zaledwie od kilku miesięcy. Od listopada ubiegłego roku. Jakie jest ulubione jego miejsce na Sądecczyźnie, jakie ma marzenie, albo marzenia i czego boi się nowy gospodarz miasta?


21410

natemat.pl: "To było polityczne zamówienie". 22 dni urzędowania wystarczyły, by radni PiS wzięli się za tego prezydenta

2019-06-26

– Ambicje chyba rzeczywiście zostały mocno urażone. Trzeba uszanować wybór naszych mieszkańców. Niektórzy są jednak tacy, że pomimo tego, że przegrali mecz, to ciągle oczekują dogrywki – mówi w rozmowie z naTemat prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Samorządowiec ma na myśli przewodniczącą Rady Miasta Iwonę Mularczyk, która była jego kontrkandydatką w ostatnich wyborach. Jeśli radnym uda się go odwołać, to właśnie ona może przejąć władzę w mieście.


21323

sadeczanin.info: Nowy Sącz: więcej takich miejsc! Mieszkańcy na nie czekają

2019-06-13

Sądeczanie tylko przyklaskują takim inwestycjom. Życzyliby sobie, aby ogólnodostępne place zabaw powstawały na każdym osiedlu w Nowym Sączu. Część z nich takie miejsca, gdzie można wypocząć już posiada.


21319

rdn.pl: Mosty na Dunajcu będzie trzeba zamknąć? [WIDEO]

2019-06-13

Most na obwodnicy północnej nie będzie zamknięty – przekonywał na antenie RDN Nowy Sącz wiceprezydent Artur Bochenek.


21305

naszemiasto.pl: "Czuję presję wszystkich mieszkańców, którzy głosowali za zmianą"

2019-06-12

Ludomir Handzel dokończył budowę nowego mostu heleńskiego i chciałby w tej kadencji postawić most południowy na Dunajcu. Ma także propozycję ich nazwy.