Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Kategoria: Spotkania opłatkowe z mieszkańcami

Kolędowanie na osiedlu Piątkowa

Są w prawdzie oddaleni od centrum, ale tworzą zżytą wspólnotę sąsiedzką – mowa o mieszkańcach osiedla Piątkowa. W ostatnią sobotę (20 stycznia) seniorzy z Piątkowej spotkali się na tradycyjnym opłatku. Życzenia w imieniu władz miasta złożył zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.

 
 

- To bardzo ważne, żeby móc liczyć na swojego sąsiada nie tylko w chwili radości, ale także wtedy, kiedy jest nam smutno i źle – mówił do zebranych seniorów Wojciech Piech. – Życzę państwu, żebyście byli dla siebie dobrymi sąsiadami. A na nowy rok życzę dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń.
 

Noworoczne życzenia w imieniu Rady Miasta Nowego Sącza złożył wiceprzewodniczący Michał Kądziołka. Na spotkaniu obecna była także radna Teresa Krzak oraz prepozyt Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu, proboszcz parafii świętej Małgorzaty ksiądz Jerzy Jurkiewicz.
 

Spotkanie świąteczno-noworoczne mieszkańców osiedla Piątkowa odbyło się w salach ratuszowych Miasteczka Galicyjskiego. Uświetnił je występ zespołu folkowego.
 


[POBIERZ ZDJĘCIA]


 

Autor: Monika Zagórowska
Dodano: 2018-01-23 10:10:26