Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Spotkania opłatkowe z mieszkańcami


18233

Spotkanie mieszkańców osiedla Kilińskiego z zapowiedzią powstania Centrum Aktywizacji Społecznej

2018-01-19

To ważne na mapie Nowego Sącza osiedle, ze względu na znajdujące się w jego obrębie obiekty: szpital, cmentarz komunalny czy stadion Sandecji. Dla mieszkańców, którzy mocno działają na rzecz rozwoju swojego osiedla zostało zorganizowane spotkanie noworoczne. Jego inicjatorem była przewodnicząca zarządu Stefania Podgórska.


18232

Seniorzy i przyjaciele Falkowej na spotkaniu noworocznym

2018-01-19

Osiedle dalekie od centrum miasta, ale bliskie nie tylko jego mieszkańcom. W Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się noworoczne spotkanie seniorów z Falkowej (18 stycznia) z udziałem wielu prominentnych gości, w tym zastępcy prezydenta Nowego Sącza Wojciecha Piecha.


18231

Toast za pomyślność w 2018 roku

2018-01-19

Blisko dwieście osób – mieszkańców osiedla Stare Miasta zostało zaproszonych na tradycyjne noworoczne spotkanie. Zorganizował je zarząd osiedla pod przewodnictwem radnego Przemysława Gawłowskiego, który składał zebranym życzenia noworoczne w imieniu Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.


18224

"Wspierajmy się w trudach": spotkanie na Nawojowskiej

2018-01-18

Wspierajmy się w trudach i dzielmy radości – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 15 odbyło się spotkanie noworoczne seniorów osiedla Nawojowska (17 stycznia). Spotkanie przygotowały przewodnicząca zarządu osiedla Bogumiła Pawlikowska i dyrektor szkoły Jadwiga Kopeć. Gościem spotkania był zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.


18218

"Bądźcie dla siebie dobrymi sąsiadami" – przesłanie dla seniorów z osiedla Millenium

2018-01-17

Po raz dziewiętnasty seniorzy z osiedla Millenium zostali zaproszeni przez zarząd osiedla, któremu przewodniczy Krystyna Krzyżanowska-Galas, na spotkanie świąteczno-noworoczne. Tradycyjnie odbyło się ono w salach Klasztoru Sióstr Niepokalanek, tak zwanym Białym Klasztorze, który znajduje się na terenie Millenium.


18216

Na spotkaniu noworocznym w Oddziale PTTK "Beskid"

2018-01-16

Tradycja spotkań opłatkowych nie ominęła Oddziału PTTK "Beskid" w Nowym Sączu. Świąteczno-noworoczne spotkanie działaczy Oddziału odbyło się w siedzibie Oddziału z udziałem zastępcy prezydenta Nowego Sącza Wojciecha Piecha i przewodniczącego Rady Miasta Janusza Kwiatkowskiego (15 stycznia).


18205

"Wasza praca służy ludziom" - spotkanie opłatkowe rzemieślników z diecezji tarnowskiej

2018-01-15

W sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbyło się spotkanie opłatkowe rzemieślników z diecezji tarnowskiej. Wśród gości był biskup tarnowski Andrzej Jeż, parlamentarzyści oraz zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech, przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski i dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza Alina Marek.


18203

Osiągnąć pokój serca: spotkanie seniorów z osiedla Przydworcowe

2018-01-14

W Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się noworoczne spotkanie seniorów z osiedla Przydworcowe w Nowym Sączu (13 stycznia). Spotkanie zorganizował Zarząd Osiedla z przewodniczącą Jadwigą Dudzik. Wśród gości spotkania był zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.


18202

"Od Heleny przez Górki i Rynek": spotkanie seniorów na Helenie

2018-01-14

W cyklu noworocznych spotkań z seniorami sądeckich osiedli nie zabrakło osiedla Helena. Spotkanie w siedzibie klubu sportowego Helena zorganizował zarząd osiedla z przewodniczącym Tadeuszem Potoczkiem (13 stycznia). Gośćmi spotkania byli zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech i przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski.


18200

Spotkanie seniorów z Zabełcza

2018-01-14

Zarząd Osiedla Zabełcze z przewodniczącą Bogumiłą Kałużny zaprosił seniorów z tej dzielnicy na doroczne spotkanie (13 stycznia). Seniorzy spotkali się w gmachu Miasteczka Multimedialnego, obejrzeli pełne uroku jasełka i złożyli sobie noworoczne życzenia. W spotkaniu wziął udział zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.