Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna

Spotkania opłatkowe z mieszkańcami


18194

Wspomnienia o Lwowie przy stole wigilijnym

2018-01-12

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich zaprosiło swoich sympatyków na wigilię. Do stołu podane zostały typowe lwowskie potrawy, między innymi danie z pszenicy, maku i miodu, czyli kutię. W spotkaniu uczestniczył zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.


18191

Spotkanie noworoczne dla seniorów – mieszkańców osiedla Westerplatte

2018-01-12

Seniorzy z osiedla Westerplatte zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne. Na zaproszenie zarządu osiedla, pod przewodnictwem Jana Pancerza, udział w spotkaniu wziął także zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż, wiceprzewodniczący Rady Miasta Tomasz Cisoń oraz radni miejscy.


18163

Spotkanie noworoczne Osiedla Chruślice

2018-01-08

Mieszkańcy osiedla Chruślice zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne. To coroczny zwyczaj i okazja do wspólnych rozmów z zarządem osiedla i władzami miasta. W spotkaniu uczestniczył zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.


18156

Spotkanie noworoczne na Osiedlu Szujskiego i wyróżnienie dla wyjątkowego sąsiada

2018-01-05

Na spotkaniu noworocznym (4 stycznia) zebrali się mieszkańcy Osiedla Szujskiego. Była to okazja do wręczenia przez zastępcę prezydenta Nowego Sącza Wojciecha Piecha i radnego miasta Mieczysława Kaczwińskiego, statuetki "Sąsiad Roku 2017".


18155

Spotkanie noworoczne na Przetakówce z kapelą w tle

2018-01-05

Seniorzy z osiedla Przetakówka jak co roku zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne (4 stycznia). Wśród gości znaleźli się przedstawiciele władz miasta z zastępcą prezydenta Nowego Sącza Jerzym Gwiżdżem oraz przewodniczącym Rady Miasta Januszem Kwiatkowskim i wiceprzewodniczącym Tomaszem Cisoniem. Spotkanie zorganizował Zarząd Osiedla Przetakówka.


18107

Wigilia dla seniorów z Osiedla Barskie

2017-12-27

Były tradycyjne dania wigilijne, opłatek i jasełka. Samotnych i ubogich seniorów gościł Zarząd Osiedla Barskie i Stowarzyszenie "Sądeczanie Razem". Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Nowego Sącza.


18105

Opłatek w "Nadziei"

2017-12-27

"Cicha noc, święta noc" i tradycyjne polskie kolędy przeplatały opowieść wigilijna, historię z Betlejem przygotowaną przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo i Umysłowo "Nadzieja".


18101

"Jesteście naszą dumą": opłatek u strażaków

2017-12-22

Chronią nasze mienie, bezpieczeństwo, a czasami ratują życie. Sądeccy strażacy spotkali się na tradycyjnym przedświątecznym opłatku (22 grudnia). Wśród gości obecni byli przedstawiciele lokalnych samorządów i służb mundurowych. Miasto Nowy Sącz reprezentował zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż.


18096

Świąteczne spotkanie strażników miejskich

2017-12-22

Spotkanie opłatkowe w nowosądeckiej Straży Miejskiej (21 grudnia). Z dobrą nowiną i życzeniami świątecznymi odwiedził strażników miejskich Jerzy Gwiżdż – zastępca prezydenta Nowego Sącza.


18090

Rzemieślnicy na spotkaniu świątecznym

2017-12-22

Przy świątecznym stole spotkali się członkowie Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Uczestniczący w uroczystości zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech, składał wszystkim życzenia świąteczne, a przy okazji dziękował sądeckim rzemieślnikom za pracę na rzecz rozwoju miasta.