BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Wybory Samorządowe
- 16 listopada 2014r.

Uwaga Wyborcy! Została zmieniona siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 41 (Obwieszczenie Prezydenta Miasta z dnia 26 listopada 2014 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w Nowym Sączu).

W chwili obecnej jest nią Centrum Produkcyjno-Handlowe ul. Grunwaldzka 41.

 

Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Nowym Sączu z dnia 18 listopada 2014 r. o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach Prezydenta Miasta Nowego Sącza w dniu 30 listopada 2014 r.

 

W związku z koniecznością przeprowadzenia ponownego głosowania w wyborach Prezydenta Miasta Nowego Sącza w dniu 30 listopada 2014 r. komisje powołane do wyborów w dniu 16 listopada będą pełnić swoją funkcję także w dniu 30 listopada.

Komisje zbierają się w sobotę 29 listopada w celu odbioru kart do głosowania, projektów protokołów w siedzibach komisji w pełnym składzie w godzinach ustalonych w I turze wyborów.