BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Wybory Samorządowe
- 16 listopada 2014r.

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 26 listopada 2014 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w Nowym Sączu.

 

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Nowym Sączu z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych kandydatach w wyborach Prezydenta Miasta Nowego Sącza zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Nowym Sączu z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów w wyborach do Rady Miasta Nowego Sącza zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 15 października 2014 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w Nowym Sączu.

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Krakowie z dnia 20 września 2014 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych

 

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 8 września 2014 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie miejskiej komisji wyborczej w wyborach wyznaczonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza z dnia 2 września 2014 r. o wyznaczeniu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych na terenie miasta Nowego Sącza.