BIP - Miasto Nowy Sącz Facebook Nowy SączNowy Sącz w serwisie YouTube.com

Miasto Nowy Sącz

Nowy Sącz - dworzec kolejowy Nowy Sącz - panorama Nowy Sącz - Baszta Kowalska Nowy Sącz o zachodzie słońca - panorama Sądecki ratusz - święto narodowe Sądecki ratusz - wiosna Baszta Kowalska z lotu ptaka

Kategoria: Wydarzenia

Spotkanie z mieszkańcami osiedla Wojska Polskiego

W Szkole Podstawowej nr 21 odbyło się spotkanie prezydenta Ludomira Handzla, z mieszkańcami Osiedla Wojska Polskiego. Podczas spotkania prezydent omówił kwestie dotyczące inwestycji w Nowym Sączu. Najważniejszym tematem był rozpoczynający się w najbliższym czasie remont ulicy Wiśniowieckiego.

 

 

- Podczas kampanii obiecywałem, że będę aktywny i będę się z Państwem spotykał. Czekam na Państwa reakcje, uwagi i sugestie dotyczące wszystkich inwestycji. Tak naprawdę takim motorem, taką iskierką do tego, żebyśmy się spotkali, jest oczywiście remont ul. Wiśniowieckiego, ale myślę, że też jest czas na to, żeby kilka rzeczy pokazać i myślę, że jeżeli macie Państwo jakieś pytania chętnie na nie odpowiem — powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

 

Na pytania mieszkańców odpowiadał również dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Adam Konicki oraz Radni Józef Hojnor, Tadeusz Gajdosz, Dawid Dumana i Leszek Gieniec.

 

 

W trakcie spotkania mieszkańcy przedstawili swoje uwagi i propozycje dotyczące swojego osiedla i miasta Nowego Sącza. Prezydent Ludomir Handzel zadeklarował, że sugestie mieszkańców będą brane pod uwagę.

 

               

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-07-07 16:24:34