Piątek, 23 lipca 2021 r.    Imieniny obchodzą: Brygida, Apolinary, Bogna


Kategoria: Wydarzenia

Imieniny Miasta Nowego Sącza

Trzy dni koncertów na scenie Amfiteatru w Parku Strzeleckim za nami. Prezydent Ludomir Handzel powitał publiczność podczas drugiego dnia Imienin Miasta Nowego Sącza i zachęcił do zabawy, zapowiadając legendarną grupę Wilki.

Prezydent Ludomir Handzel zapowiadający legendarna grupę Wilki.


- Witam państwa bardzo serdecznie w naszym amfiteatrze. Nareszcie mamy godne miejsce do tego, aby się spotkać i aby się cieszyć z tej muzyki, która pojawiła się tutaj wczoraj, pojawi się dzisiaj, a także jutro. Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem. – powiedział prezydent Ludomir Handzel

Prezydent Ludomir Handzel

Pierwszy z koncertów otwierający trzydniowe Imieniny Miasta Nowego Sącza to hołd złożony przez Tomasza Bulzaka i jego gości dla jedynego i niepowtarzalnego Czesława Niemena.

Tomasz Bulzak.

Drugiego dnia Imienin Miasta publiczność rozgrzał zespół The Freedom Birds, natomiast gwiazdą wieczoru była legendarna grupa Wilki na czele z Robertem Gawlińskim, który poderwał publiczność do wspólnej zabawy.

Robert Gawliński.

Podczas finału odbył się koncert znanych na Sądecczyźnie Lachersów, a na scenie wystąpili także: Zespół Regionalny Lachy, Zespół Promyczki Dobra, Regionalny Zespół Sądeczanie i Zespół Poisons.

Lachersi.

[POBIERZ ZDJECIA]

[POBIERZ ZDJECIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-07-12 18:25:21