Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza naspektakl pt. "Boeing, Boeing" w wykonaniu Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.
Wydarzenie odbędzie się 9 maja (piątek), o godz. 19, w Sali Widowiskowej MOK.
Komediowa pozycja obowiązkowa! Sztuka wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii!
Maks, główny bohater sztuki twierdzi, że ,,tylko żyjąc z trzema kobietami nie możesz się nudzić”. Kocha poligamię i odnajduje się w niej jak…pilot w kokpicie samolotu. Szczególnie, jeśli jego partnerkami są…stewardessy. Precyzyjny rozkład lotów, każda partnerka z innych linii lotniczych, doskonała organizacja…Wszystko idzie jak po maśle do momentu, kiedy pewnego dnia grafik lotów Janet, Joli i Johanny się pokryje. Czy Maks poradzi sobie sam? A może służąca Nadia po raz kolejny pomoże Maksowi? A od czego jest przyjaciel z dzieciństwa Paweł? Proszę zapiąć pasy! To lot z dużą dawką humoru! Zatem…Startujemy!
Reżyseria: Rafał Sadowski
Wystąpią: Dorota Klimek, Agata Rączka, Angelika Owsianka, Natalia Ludrowska, Marcin Iwański, Mariusz Hatlaś
Autor: Biuro Prezydenta NS PL
Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
Dodano: 2025-04-29 09:17:04