Kontakt: Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz, tel. +48 18 443 53 08, +48 18 44 86 500

Niedziela, 12 października 2025 r.    Imieniny obchodzą: Eustachy, Maksymilian

Kategoria: Kultura

Koncerty walentynkowe w Miejskim Ośrodku Kultury

Koncerty Walentynkowe

13.02, godz.19.00–BLE BLE

Ble Ble – swoją twórczością łączy porywczość rocka, liryczność poezji śpiewanej i spontaniczność jazzu, a wszystko to w lekko popowej formie. Był laureatem Festiwalu Ryśka Riedla i Megafon Radia Kraków. Debiutancki album Ble Ble oparł na tekstach wokalisty Grzegorza Raconia, ale znaleźć też można zapożyczenie od Edwarda Stachury, którego twórczość bywała (zwłaszcza w początkach zespołu) wyróżniającym się źródłem inspiracji.
BleBlowa niebanalność i szczerość wypowiedzi sprawiają, że zespół nie boi się eksperymentów jak np. BleBlujący perkusista czy niekończące się solówki, a koncert czasem wymyka się spod kontroli i to przy czynnym współudziale spontanicznie reagującej publiczności.

 

14.02, godz. 19.00–TOMASZ BULZAK

Zwycięzca zeszłorocznej edycji programu „Szansa na sukces”
 usłyszymy też mniej znane tytuły takie jak: „Status mojego ja”, „Począwszy od Kaina”, „Trąbodzwonnik”

https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/koncerty-walentynkowe-w-miejskim-osrodku-kultury/

 Plakat

Autor: MOK
Źródło: www.mok.nowysacz.pl
Dodano: 2022-02-08 11:53:41

Warto zobaczyć:

Centrum Informacji Turystycznej Budżet obywatelski Nowego Sącza dotacje-ochrona-srodowiska Zwiazek Powiatów Polskich Programy realizowane ze środków z budżetu państwa e-PUAP Nowosądeckie Forum Seniorów Nowosądecka Karta Rodziny Interwencja w sprawach nieporządku na terenach miejskich Stowarzyszenie Sądecki Obszar Funkcjonalny Punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze Realizujemy zadanie finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Młodzieżowa Rada Miasta Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Copyright © 2002-2025 Urząd Miasta Nowego Sącza WCAG 2.0 (Level AAA) W3C

Polityka Prywatności i Cookies