Kategoria: Komunikaty Biura Prezydenta
Nowosądecka Mała Galeria zaprasza uczniów oraz przedszkolaków. Można obejrzeć wystawy oraz wziąć udział w warsztatach.
Wizyta w NMG to znakomita okazja do wprowadzenia dzieci i młodzieży w świat sztuki. Daje możliwość zapoznania ich z różnymi formami sztuki, w tym malarstwem, rzeźbą, grafiką i innymi dziełami artystycznymi.
Wystawy w galerii zmieniają się co miesiąc, oferując odwiedzającym możliwość zobaczenia nowych ekspozycji i poznania artystów oraz ich prac.
Dla zorganizowanych grup Nowosądecka Mała Galeria organizuje również specjalne warsztaty artystyczne, które stanowią znakomitą okazję do kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Pozwalają dzieciom, pod okiem doświadczonych instruktorów, zapoznać się z różnymi technikami artystycznymi takimi jak: malarstwo, rzeźba, grafika, collage.
Poziom trudności oraz materiały są dobierane indywidualnie. Dostosowane są do wieku uczestników (po wcześniejszej konsultacji telefonicznej).
Ponadto NMG zachęca do odwiedzenia stałej ekspozycji prac znanej nowosądeckiej malarki Ewy Harsdorf. Dodatkowa propozycja to warsztaty inspirowane jej twórczością. W programie: zabawa portretem, rysunek malowanie plamami, collage.
Aby umówić się na wizytę oraz warsztaty należy zadzwonić pod numer 500 80 33 80 w celu ustalenia terminu i szczegółów spotkania.
Uwaga: Liczba miejsc ograniczona.
Koszt:
Autor: Biuro Prezydenta NS PL
Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
Dodano: 2025-10-03 09:32:54